Autor Wątek: Życie na Wenus  (Przeczytany 8807 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ekoplaneta

  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 8589
Życie na Wenus
« dnia: Grudzień 29, 2012, 17:25 »
Ale bomba! Rosjanie podobno znaleźli życie na Wenus  :P
http://ms2012.cosmos.ru/sites/ms2012.cosmos.ru/files/presentations/3ms3-vn-11_ksanfomality_msc_3ms_life_at_a_wrong_place.ppt
Ta cała historia przypomina mi dowodzenie istnienia dawnych Marsjan na podstawie zdjęć ,,Głowy" na Cydonii  ;D

A tu domniemany winowajca tej afery:





« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2012, 17:27 wysłana przez ekoplaneta »

Offline kanarkusmaximus

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 23206
  • Ja z tym nie mam nic wspólnego!
    • Kosmonauta.net
Odp: Życie na Wenus
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2012, 22:34 »
Toż to prawdziwa bomba! :) Świetnie zakamuflowany zwierz, co oznacza, że muszą w okolicy jeszcze się panoszyć drapieżniki!

Offline ekoplaneta

  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 8589
Odp: Życie na Wenus
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2012, 10:08 »
Toż to prawdziwa bomba! :) Świetnie zakamuflowany zwierz, co oznacza, że muszą w okolicy jeszcze się panoszyć drapieżniki!

 8)

A poważnie rzecz biorąc to może kawałek Wenery, np. spadochronu itp A wiatr może zwiał to coś po kamienie i ten Rosjanin myśli, ze to zwierz  ;D Przecież koło MSL i MERa (bodajże Spirita) też takie śmieci bywały  :P

Scorus

  • Gość
Odp: Życie na Wenus
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2012, 17:45 »
A poważnie rzecz biorąc to może kawałek Wenery, np. spadochronu itp A wiatr może zwiał to coś po kamienie i ten Rosjanin myśli, ze to zwierz  ;D Przecież koło MSL i MERa (bodajże Spirita) też takie śmieci bywały  :P
Już kiedyś o tym było w bublach medialnych, to tylko szum na zdjęciach. od tego czasu koleś nie próżnował i znalazł jeszcze inne artefakty.

Poziom debilizmu jest tak niezwykły, że zapiera dech w piersiach. Byłoby to bardzo śmieszne, gdyby nie roztrząsali tego w swoim syfiastym czasopiśmie, niestety wydawanym przez Springera.
http://link.springer.com/journal/11208/46/5/page/1
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 17:51 wysłana przez Scorus »

Polskie Forum Astronautyczne

Odp: Życie na Wenus
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2012, 17:45 »