Autor Wątek: Pokaz (w PTMA) filmu dokumentalnego "Od Astronomii do Malarstwa"  (Przeczytany 1451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hermes

  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 203
  Witam,

   Mogę już oficjalnie poinformować, że 7 stycznia 2013 r , o godz. 18:15, w Centrum Astronomicznym  (CAMK) w Warszawie (ul. Bartycka 18)   odbędzie się spotkanie i pokaz filmu dokumentalnego  Wojciech Fangor: „Od Astronomii do Malarstwa".

   Będzie to pierwszy w Warszawie publiczny pokaz całego filmu – ponieważ udział wezmą autorzy filmu,  można powiedzieć, że będzie to premierowy pokaz filmu.
  Udział swój zapowiedział także prof. Wojciech Fangor – po filmie przewidziana jest dyskusja (na temat filmu i nie tylko filmu...)
  Dodam, że pokazane zostaną także dodatkowe zdjęcia – zarówno te, które nie znalazły się w
ostatecznej wersji filmu, jak i inne, które nawiązują do poruszanych tematów na filmie.

  Pewna ilość wydrukowanych zaproszeń będzie dostępna w lokalu PTMA w najbliższy poniedziałek – 17 grudnia 2012 (od godz. 18).  Jest więc szansa, że na zaproszeniach będzie można (podczas styczniowego spotkania)  dostać autograf prof. Fangora...

  Więcej informacji o tym spotkaniu znajdziemy m. in. na oficjalnej stronie CAMKu:

https://www.camk.edu.pl/pl/blog/2012/12/10/wojciech-fangor-od-astronomii-do-malarstwa-astronomy-painting/

Offline kanarkusmaximus

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 23263
  • Ja z tym nie mam nic wspólnego!
    • Kosmonauta.net
Odp: Pokaz (w PTMA) filmu dokumentalnego "Od Astronomii do Malarstwa"
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2012, 13:40 »
Przenoszę do działu spraw ogólnych. :)

Polskie Forum Astronautyczne

Odp: Pokaz (w PTMA) filmu dokumentalnego "Od Astronomii do Malarstwa"
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2012, 13:40 »