Autor Wątek: Forum SONDY zostało wyłączone :(  (Przeczytany 8550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Osfald

• Pozdrawiam
Odp: Forum SONDY zostało wyłączone :(
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 30, 2022, 20:15 »
Tylko co z tym zrobić?

W jakim sensie?
Wiele zawdzięczam Sondzie - brak snu, marzenia i ciężką pracę nad ich realizacją.

Online kanarkusmaximus

• Administrator
  • Ja z tym nie mam nic wspólnego!
    • Kosmonauta.net
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 31, 2022, 09:47 »
Tylko co z tym zrobić?

W jakim sensie?

Jedyne co myślę, to przechwycić domenę, gdy upłynie termin ważności. Niestety wydaje mi się to dość mało prawdopodobne, ale spróbować warto.

Online station

• Sir
  • Weteran
  • Go Perseverance go
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 03, 2022, 07:41 »
Raczej żadnych. Wydaje mi się, że domenę kupił ktoś zza oceanu (Floryda to moje podejrzenie), gdyż nie została opłacona przez Ambrożego. No cóż, nie będę się nad nim pastwił, ale postąpił nie fair.
Częściowa baza jest, niestety to tylko niepełny backup z roku 2009, więc sporo przepadło, niemniej duża część z Tomaszem Pyciem jest. Tylko co z tym zrobić?

czy backup obejmuje wyłącznie bazę danych (jakiś dump) czy również strukturę serwisu? Tak zapytuję w kwestii silnika, na którym postawione było forum, jego wersja itd. Tak przy okazji - Ambroży nie mógł tego po prostu przekazać komuś z wtajemniczonych i zainteresowanych ewentualnym przejęciem forumowiczów? Wiem, że kiedyś wybuchła z nim jakaś wojna, w wyniku której zresztą powstało to właśnie (gdzie jesteśmy) forum, ale naprawdę ten człowiek nie ma u siebie jakieś dużo świeższego backup'u i nie ma najmniejszej ochoty go przekazać komuś, kto to chętnie wskrzesi?
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2022, 07:45 wysłana przez station »
Rosyjski program kosmiczny to dziś strzelanie rakietami w martwe obiekty na orbicie.

Offline Radek68

• Moderator Globalny
  • "Jutro to dziś - tyle że jutro"
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 11, 2022, 15:19 »
Tylko co z tym zrobić?

W jakim sensie?

W takim, że jest to częściowa i dość stara wersja (2009 rok) całego forum w postaci osobnych plików, których jest ponad 10 000 i zajmują ponad 0,5 GB miejsca.
Za podforum SONDY odpowiada plik index.php-board=28.0.htm, ale które z tych 10 484 innych plików również, to nie mam pojęcia. To poszczególne posty, działy, grafiki, głównie jpg i gif (także te tworzące serwis), jakieś pliki htm, js, css, no jest tego zatrzęsienie.
I właśnie z tym nie wiadomo, co zrobić.
The Dark Side of the Moon

Polskie Forum Astronautyczne

« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 11, 2022, 15:19 »