Autor Wątek: Zasady panujące w tym dziale (ważne!)  (Przeczytany 2545 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kanarkusmaximus

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 23250
  • Ja z tym nie mam nic wspólnego!
    • Kosmonauta.net
Zasady panujące w tym dziale (ważne!)
« dnia: Listopad 23, 2012, 10:28 »
Witamy!

Ten wątek opisuje zasady panujące w dziale ArduSat-PL. Zasady zostały wprowadzone, by ułatwić pracę osobom działającym w projekcie ArduSat-PL i jednocześnie pozwolić innym osobom na obserwowanie stanu prac.

Oto zasady:
- Jedynie osoby z listy ArduSatowców (lista poniżej) mogą postować we wszystkich wątkach tego działu. Moderatorzy działu mogą (i pewnie tak zrobią!) skasować/przenieść posty osoby spoza listy.
- Dla osób nie związanych z projektem ArduSat-PL do wypowiedzi pozostaje wątek o nazwie ArduSat-PL (dla wszystkich).
- Osoby spoza projektu mogą coś proponować dla projektu ArduSat-PL, ale nie mogą tego robić natarczywie oraz w nieodpowiednich wątkach. Propozycja może być zignorowana, jeśli zostanie uznana za niepotrzebną dla zespołu.
- Uprasza się o rozmowy w miłym tonie i bez personalnych wycieczek. Takie wiadomości najczęściej prowadzą do niepotrzebnych konfliktów i będą szybko moderowane.
- Uprasza się o podawanie możliwie największej ilości informacji i nie stosowania "chwytu poniżej pasa" o treści "poszukaj sam w internecie".
- Lista zasad może być modyfikowana wraz z upływem czasu w zależności od potrzeb.

Lista ArduSatowców (zatwierdzona):
1. Velo
2. widgetung
3. jmvh
4. wini
5. copernicus
6. Szaniu
7. CoB
8. Luna
9. Skrzyp
10. Adam Przybyła
11. Maquis
12. Kuba Mar
13. Matias
14. JSz
15. Dzamila
16. oraz kanarkusmaximus

W przypadku wątpliwości proszę o PW do mnie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2013, 14:05 wysłana przez kanarkusmaximus »

Polskie Forum Astronautyczne

Zasady panujące w tym dziale (ważne!)
« dnia: Listopad 23, 2012, 10:28 »