Wpisałem dane z NASA do KML'a:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<kml xmlns="
http://www.opengis.net/kml/2.2">
<Document>
<name>KmlFile</name>
<Style id="transPurpleLineGreenPoly">
<LineStyle>
<color>7fff00ff</color>
<width>4</width>
</LineStyle>
<PolyStyle>
<color>7f00ff00</color>
</PolyStyle>
</Style>
<Placemark>
<name>Absolute</name>
<visibility>1</visibility>
<description>Shuttle path critical points from Orbit 202</description>
<styleUrl>#transPurpleLineGreenPoly</styleUrl>
<LineString>
<tessellate>1</tessellate>
<altitudeMode>absolute</altitudeMode>
<coordinates>
-81.10,28.09,25481
-80.47,28.37,15514
-80.42,28.42,11826
</coordinates>
</LineString>
</Placemark>
<Placemark>
<name>Mach 2.5</name>
<description>25 kilometrów nad ziemią - prędkość 2.5M</description>
<Point>
<altitudeMode>relativeToGround</altitudeMode>
<coordinates>-81.10,28.09,25481</coordinates>
</Point>
</Placemark>
<Placemark>
<name>Mach 1</name>
<description>15 kilometrów nad ziemią - prędkość 1M</description>
<Point>
<altitudeMode>relativeToGround</altitudeMode>
<coordinates>-80.47,28.37,15514</coordinates>
</Point>
</Placemark>
<Placemark>
<name>HAC I/C</name>
<description>12 kilometrów nad ziemią, zakręt</description>
<Point>
<altitudeMode>relativeToGround</altitudeMode>
<coordinates>-80.42,28.42,11826</coordinates>
</Point>
</Placemark>
</Document>
</kml>
I wsadziłem go do Earth:
On nie leci, ale spada jak cegła!!!!