Polskie Forum Astronautyczne

Plany i rozwój => Polski program kosmiczny => Wątek zaczęty przez: Lubański Robert w Marca 29, 2014, 07:24

Tytuł: Centrum Innowacyjnych Technologii Lotniczych i Kosmicznych.
Wiadomość wysłana przez: Lubański Robert w Marca 29, 2014, 07:24
W 2015 r. ma powstać, w warszawskim Instytucie Lotnictwa, za blisko 50 mln zł, Centrum Innowacyjnych Technologii Lotniczych i Kosmicznych.
http://www.naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,399796,miir-w-2015-r-powstanie-centrum-technologii-lotniczych-i-kosmicznych.html
Tytuł: Odp: Centrum Innowacyjnych Technologii Lotniczych i Kosmicznych.
Wiadomość wysłana przez: russex w Marca 29, 2014, 08:48
Zdecydowanie duży krok do przodu w stronę własnych technologii kosmicznych i lotniczych zarazem :)
Tytuł: Odp: Centrum Innowacyjnych Technologii Lotniczych i Kosmicznych.
Wiadomość wysłana przez: jsc w Marca 29, 2014, 12:00
Oby to było bardzie innowacyjne od typowo polskoakademickich innowacji.