Wczoraj odbyła się konferencja Nasa.
Badając dane z sondy i przy pomocy AI znaleźli układ zbliżony do naszego US.
http://www.geekweek.pl/aktualnosci/31817/nasa-ai-od-google-odkryla-dwie-egzoplanetyhttp://technowinki.onet.pl/kosmos/kepler-90-pierwszy-poza-ukladem-slonecznym-system-z-osmioma-planetami/6ylphs