Strona główna
Pomoc
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Polskie Forum Astronautyczne
»
Plany i rozwój
»
Polski program kosmiczny
»
Centrum Innowacyjnych Technologii Lotniczych i Kosmicznych.
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: Centrum Innowacyjnych Technologii Lotniczych i Kosmicznych. (Przeczytany 3120 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Lubański Robert
Pełny
Wiadomości: 186
Mars Society Polska
Centrum Innowacyjnych Technologii Lotniczych i Kosmicznych.
«
dnia:
Marca 29, 2014, 07:24 »
W 2015 r. ma powstać, w warszawskim Instytucie Lotnictwa, za blisko 50 mln zł, Centrum Innowacyjnych Technologii Lotniczych i Kosmicznych.
http://www.naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,399796,miir-w-2015-r-powstanie-centrum-technologii-lotniczych-i-kosmicznych.html
Zapisane
russex
Krystian Rusiniak
Weteran
Wiadomości: 1859
five, four, three, two, one - and Lift Off !!!
Odp: Centrum Innowacyjnych Technologii Lotniczych i Kosmicznych.
«
Odpowiedź #1 dnia:
Marca 29, 2014, 08:48 »
Zdecydowanie duży krok do przodu w stronę własnych technologii kosmicznych i lotniczych zarazem
Zapisane
Mój osobisty blog
Młody Narodowiec
"Śmiało dążyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek"
jsc
Weteran
Wiadomości: 1905
LOXem i ropą! ;)
Odp: Centrum Innowacyjnych Technologii Lotniczych i Kosmicznych.
«
Odpowiedź #2 dnia:
Marca 29, 2014, 12:00 »
Oby to było bardzie innowacyjne od typowo polskoakademickich innowacji.
Zapisane
Polskie Forum Astronautyczne
Odp: Centrum Innowacyjnych Technologii Lotniczych i Kosmicznych.
«
Odpowiedź #2 dnia:
Marca 29, 2014, 12:00 »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Polskie Forum Astronautyczne
»
Plany i rozwój
»
Polski program kosmiczny
»
Centrum Innowacyjnych Technologii Lotniczych i Kosmicznych.