Witam wszystkich w tym pięknym czasie.Chciałbym powiedzieć o tym jak bardzo sie cieszę z tej misji i podzielić swoimi poglądami.Jesteśmy na orbicie mikro wyścig post demoludów trwa rozpoczęła go Pani Maryna Wasilewska z Białorusi w zeszłym roku,teraz na orbicie jest Polak i Węgier za chwilę poleci Czech.Tak sobie pomyślałem a w zasadzie za marzyłem że może kiedyś w niedalekiej przyszłości te kilka krajów stworzy własne laboratorium kosmiczne.Jeśli pozwolicie opiszę wam jak bym to widział ja.Ponad podziałami Polacy ,Białorusini,Czesi,Słowacy Węgrzy i powiedzmy Rumuni(ARCA)budują małe laboratorium cos jak moduły tiangong 1,2 kupują po 2 sojuzy rocznie trzy osobowe i latają na półroczne wachty w 2 osobowych ekipach trzecie miejsce dla turystów z za przyjanonych krajów na dwu tyg ekspedycje....Wiem rozmarzyłem się jeśli to nie pasuje tu proszę o usunięcie a może za jakiś czas ktoś posili sie o mały artykuł na ksmonaucie o ewentualnej takiej wspóŁpracy.