Witam jeżeli mój temat jest bezsensu proszę o usuniecie.W oczekiwaniu na najważniejszą misję ostatnich lat Artemis 2,naszła mnie myśl czy nie taniej i bezpieczniej byłoby wysłać ludzi na księżyc za pomocą takiej oto koncepcji.Wysłanie za pomocą rakiety delta 4/proton dwóch członów napędowych podstawowego i zapasowego.połączenie ich na orbicie.Zatankowanie progressami,dragonami.dołączenie małego opancerzonego modułu orbitalnego pokroju poisk/MO shenzhou. Start z ziemi za pomocą zwykłego statku dragon/sojuz,zadokowanie przejście na MO który nas chroni przed promieniowaniem.Oblot księżyca powrót który wydaje mi sie byłby bezpieczniejszy ze wzgledu na wyhamowanie pojazdu na orbicie ziemi i od dokowanie jak od stacji kosmicznej w przeciwieństwie do oriona który musi użyc tej swojej osłony która jest jego piętą achillesową.Co o tym sądzicie?