0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.
Możliwe, aczkolwiek nad EJSM są coraz czarniejsze chmury i bardziej prawdopodobne, że misja odbędzie się, gdy zebranych zostanie więcej informacji o układzie Jowisza. Czyli po naszemu - dojdzie przynajmniej do kilkuletniego opóźnienia.