Tak jest, ładują utleniacz i kerozynę.
A ja bym chciał skorzystać z okazji obecności szanownego Waldka i spytać czy Zenit-2SB = Zenit-FG?

Bo jak się okazuje nie jest to takie proste w dzisiejszym przypadku

Pod sondą znajduje się przerobiony stopień Fregata i może zapodam tutaj cytat ze słów jednego inżyniera, który nad nim pracował (tak dla podniesienia poziomu emocji hee

) : "powerplant is built on the basis of the proven Fregat, but it is upgraded a bit, so we worry of couse... "
Po starcie będziemy mieli dwa odpalenia. Polować na nie będą chyba członkowie Stacji ISS, bo sonda zostanie wyniesiona na podobną inklinację.