Możliwe

, ale ja nie słyszałem wcześniej, że Musk musi mieć 4 loty rocznie by wyjść na tę cenę.
Wiadomo, teraz nie ma żadnej alternatywy dla Sojuzów. NASA ugięła się pod naporem opinii publicznej (czyli polityków) i wycofała szatle trochę przedwcześnie z użytku. Wcześniejsze cięcia w budżecie spowodowały, że wszelkie nie tylko projektowane, ale i budowane systemy bezpieczeństwa poszły do kosza. Sytuacja stała się bez wyjścia. Ale to nie znaczy, że NASA powinna popełnić znowu ten sam błąd i oddać monopol w ręce jednego operatora.
Tak, wystarczy jedna katastrofa Sojuza by zrobił się kłopot.