Strona główna
Pomoc
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Polskie Forum Astronautyczne
»
Astronautyka
»
Ziemia - załogowe
(Moderator:
mss
) »
Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
2
3
[
4
]
5
6
7
8
...
12
Do dołu
Autor
Wątek: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021 (Przeczytany 40390 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
mss
Moderator Globalny
Wiadomości: 10768
he/him
Odp: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
«
Odpowiedź #45 dnia:
Lipca 22, 2021, 07:46 »
Widoki Księżyca ostatnio są urocze...Nauki na niebie nie widziałem z powodu wcześniejszego niż zwykle pójścia spać {zalecenie lekarza} po bezsennych dniach!
Zapisane
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" - Albert Einstein (1879 - 1955)
kanarkusmaximus
Administrator
Wiadomości: 24218
Ja z tym nie mam nic wspólnego!
Odp: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
«
Odpowiedź #46 dnia:
Lipca 22, 2021, 12:14 »
Z tego co widzę, to Pirs zostanie wykopsany w sobotę. Czyżby jeden dzień opóźnienia?
Zapisane
Śmieci na orbicie
Słońce bez plam - cykle 24/25
Najsilniejsze rozbłyski 24. cyklu słonecznego
robinson
Senior
Wiadomości: 661
LOXem i ropą! ;)
Odp: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
«
Odpowiedź #47 dnia:
Lipca 22, 2021, 13:36 »
O ile wogóle go odłączą bo Nauce zostało 2 dni stabilnej orbity, a póki co silniczków nie uruchomili do podniesienia orbity.
Zapisane
robinson
Senior
Wiadomości: 661
LOXem i ropą! ;)
Odp: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
«
Odpowiedź #48 dnia:
Lipca 22, 2021, 13:37 »
Takie info od AŻ.
Zapisane
Polskie Forum Astronautyczne
Odp: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
«
Odpowiedź #48 dnia:
Lipca 22, 2021, 13:37 »
juram
Weteran
Wiadomości: 1318
LOXem i ropą! ;)
Odp: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
«
Odpowiedź #49 dnia:
Lipca 22, 2021, 13:50 »
Powinni podwyższyć perigeum orbity "Nauki", gdyż 187.63 km to za mało i tarcie o szczątkowe warstwy ziemskiej atmosfery ją spowalnia.
Zapisane
robinson
Senior
Wiadomości: 661
LOXem i ropą! ;)
Odp: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
«
Odpowiedź #50 dnia:
Lipca 22, 2021, 13:54 »
Pewnie taki mieli plan ale póki co silnik który miał to robic jest out of order , więc ni ma czym tej orbity podwyższyć.
Zapisane
kanarkusmaximus
Administrator
Wiadomości: 24218
Ja z tym nie mam nic wspólnego!
Odp: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
«
Odpowiedź #51 dnia:
Lipca 22, 2021, 14:13 »
Mocne! Obserwujmy co się dzieje!
Zapisane
Śmieci na orbicie
Słońce bez plam - cykle 24/25
Najsilniejsze rozbłyski 24. cyklu słonecznego
kanarkusmaximus
Administrator
Wiadomości: 24218
Ja z tym nie mam nic wspólnego!
Odp: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
«
Odpowiedź #52 dnia:
Lipca 22, 2021, 14:35 »
Grubo... Dane telemetryczne sugerują, że doszło do wycieku paliwa. Pojawiła się informacja, że na pokładzie Nauki nie ma wystarczającej ilości paliwa by dotrzeć do ISS...
Zapisane
Śmieci na orbicie
Słońce bez plam - cykle 24/25
Najsilniejsze rozbłyski 24. cyklu słonecznego
Rakietowy Bogdan
Pełny
Wiadomości: 343
Odp: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
«
Odpowiedź #53 dnia:
Lipca 22, 2021, 15:00 »
Ciekawe, czy jeśli uda im się osiągnąć chociaż stabilną orbitę, to czy czeka nas epopeja z dopychaniem Nauki Progresami.
Zapisane
robinson
Senior
Wiadomości: 661
LOXem i ropą! ;)
Odp: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
«
Odpowiedź #54 dnia:
Lipca 22, 2021, 15:03 »
Coraz gorsze wieści
Zapisane
Adam.Przybyla
Weteran
Wiadomości: 6544
Realista do bólu;-)
Odp: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
«
Odpowiedź #55 dnia:
Lipca 22, 2021, 15:15 »
... dwa dni i bedzie szlus ... To gdzie spodziewamy sie najlepszych widokow na niebie? Z powazaniem
Adam Przybyla
Zapisane
https://twitter.com/AdamPrzybyla
JID: adam.przybyla@gmail.com
Aga Bej
Weteran
Wiadomości: 1022
Kim jest John Gald?
Odp: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
«
Odpowiedź #56 dnia:
Lipca 22, 2021, 15:18 »
Może popchać
Zapisane
Podbój kosmosu jest zbyt poważną sprawą by zostawić go w rękach państwowych agencji.
ekoplaneta
Weteran
Wiadomości: 8799
Odp: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
«
Odpowiedź #57 dnia:
Lipca 22, 2021, 15:19 »
O matko. Jaka kompromitacja Rosji. Po tylu latach wysłali Nauka i teraz moduły nie możesz dotrzeć do ISS
Zapisane
robinson
Senior
Wiadomości: 661
LOXem i ropą! ;)
Odp: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
«
Odpowiedź #58 dnia:
Lipca 22, 2021, 15:24 »
Niestety Adam ale wszystko wskazuje na to że masz racje, myśle ze nikt z pozostałego grona udziałowców ISS nie pozwoli na dokowanie tak niesprawnym modułem, nawet jeśli jakimś cudem zbliży się do ISS.
Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Zapisane
Maquis
Bóg-Imperator ;)
Administrator
Wiadomości: 2251
Muhahahahaha
Odp: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
«
Odpowiedź #59 dnia:
Lipca 22, 2021, 15:30 »
No dobrze, a zakładając fiasko Nauki. Co na to Rosja? Wycofa się z ISS? Jak wyglądają kwestie umów współpracy w tej chwili?
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Zapisane
Kosmonauta.net - polski portal o tematyce astronautycznej
Tak dla polskiej elektrowni atomowej!
Polskie Forum Astronautyczne
Odp: Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021
«
Odpowiedź #59 dnia:
Lipca 22, 2021, 15:30 »
Drukuj
Strony:
1
2
3
[
4
]
5
6
7
8
...
12
Do góry
« poprzedni
następny »
Polskie Forum Astronautyczne
»
Astronautyka
»
Ziemia - załogowe
(Moderator:
mss
) »
Nauka | Proton-M | Bajkonur | 21.07.2021