Jestem ciekaw czy uda się w ogóle wykryć przybycie. Kiedy się tak bardzo, bardzo mocno wpatrzyć to widać słabe halo i rozchodzenie się frontu również na południe od Słońc, czyli raczej z jakąś tam, ale jednak składową ku Ziemi. Ale czy tak ledwo widoczny fragment nie zaginie w warunkach tła? Ciekawe.