Jak pokazuje rzeczywistość wszystko się opóźnia. Być może ten lot dookoła Księżyca w Dragonie 2 w końcu dojdzie do skutku, ale czemu mam wrażenie, że to jest racze kwestia 5-7 lat.... zaś ITS to pieśń lat 40-tych...
... spokojnie, moze za to bedzie duzo malych misji: czy to japonczycy chcac rozwinac platforme prcyona czy amerykanie bazujac
na tym co ma poleciec w strone marsa wraz z Insight-em robia jakas misje. A to spowoduje, ze moze ludzi tam gdzies daje nie posla ale i tak bedzie ciekawie;-)
O ile uda sie wystrzelic stacje chinska na 100% pojawi sie stacja w GEO lub L1 (czy podobnej orbity) a to juz prawie
gotowy stattek Enterprise , oczywiscie bez silnikow;-) Z powazaniem
Adam Przybyla