0 użytkowników i 21 Gości przegląda ten wątek.
Ma to być pierwsze w historii SpaceX wystąpienie szefa, który będzie zwijał swoje wizje zamiast rozwijać. Chyba że Musk wystrzeli z jakąś niespodzianką, ale myślę, że wątpię.
Tak się zastanawiam po co ogóle wymyślili to ogromne a zarazem niebezpieczne ITS.
Żeby wyciągnąć kasę od rządu. Nie udało się, więc zmieniają podejście.
Cytat: Borys w Września 22, 2017, 12:57Żeby wyciągnąć kasę od rządu. Nie udało się, więc zmieniają podejście.Ciekawe ile dolarów chcieli wyciągnąć od rządu za ITS?
W grę wchodziło przejęcie środków na SLS, więc kilka-kilkadziesiąt G$.