Witam, jestem tutaj nowym użytkownikiem (więc sorry jeśli temat w złym dziale czy coś z tych rzeczy).
Mam do Was pytanie na temat pracy związanej z eksploracją kosmosu w naszym kraju.
Aktualnie jestem na 5-tym roku informatyki (plus pracuję w zawodzie od jakiegoś czasu). Za jakieś pół roku skończę studia, będę miał tytuł magistra i trochę doświadczenia przy dużych projektach. Chciałbym znaleźć pracę związaną właśnie z sektorem kosmicznym. Od zawsze (no dobra, może nie zawsze ale kilkanaście lat będzie na pewno) było to moim marzeniem i myślę, że najwyższa pora zacząć realnie oceniać swoje szansę.
Czy taki pomysł ma w ogóle szanse na realizację? Czy są w Warszawie (bo najprawdopodobniej tam się po studiach przeniosę), albo gdziekolwiek indziej w Polsce firmy działające w tej branży? Szukałem trochę w necie i niestety wiele nie znalazłem. A jak są, to jak wyglądają perspektywy zatrudnienia dla osób o moim profilu (w sensie: informatyk, niewielkie doświadczanie, niezły angielski)?
Pozdrawiam.