W nocy ponownie mieliśmy rozbłysk klasy C 1, według spacewether i prawdopodobnie z plamy, która jest za krawędzią. Warto dodać, że poprzedni rozbłysk także z tej plamy spowodował CME niestety nie skierowane w Ziemię. Także mam nadzieję, że grupa plam 1459 utworzy, chociaż rozbłysk klasy M.