Autor Wątek: Dni Teledetekcji 2011 na PW  (Przeczytany 2356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur Łukasik

  • Zarejestrowany
  • *
  • Wiadomości: 8
Dni Teledetekcji 2011 na PW
« dnia: Grudzień 12, 2011, 23:38 »
Witam!

Studenci geodezji z Politechniki Warszawskiej organizują wystawę i wykład w ramach wydarzenia Dni Teledetekcji. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia wystawy i przyjścia na wykład.

Cytuj
Zbliża się Dzień Teledetekcji!!!

   Na całym świecie, 17 grudnia, w rocznicę pierwszego lotu samolotu skonstruowanego przez braci Wright, obchodzony jest DZIEŃ TELEDETEKCJI. Z tej okazji, Stowarzyszenie Studentów GEOIDA wraz z pracownikami Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej serdecznie zapraszają na wspólne świętowanie tego wydarzenia. Hasłem tegorocznej edycji jest:
„Z Teledetekcją przez Wszechświat”!
Już 12 grudnia Krużganki Gmachu Głównego PW zapełnią się niezwykłymi fotografiami planet Układu Słonecznego, wykonanych różnymi technikami. Nie zabraknie także innych ciekawostek z dziedziny astronautyki. Ponadto, na zakończenie tegorocznych obchodów, zapraszamy wszystkich na interesujące spotkanie z Maciejem Urbanowiczem, studentem ze Studenckiego Koła Astronautycznego (SKA) działającego przy wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa PW, jednym z twórców satelity PW-SAT! Godzinny wykład pt. „Kosmos w zasięgu ręki – czyli PW-Sat – pierwszy POLSKI satelita” odbędzie się 19 grudnia o godz. 15.15 w sali 315 Gmachu Głównego PW.
Więcej o PW-Sat dowiesz się z: http://www.pw-sat.pl/
oraz:  http://www.maciejurbanowicz.org.pl/

Żadna impreza nie może obyć się bez konkursu! Zachęcamy więc do wzięcia udziału w naszej zabawie GEOFINDER!!! Zwycięzcy gwarantujemy atrakcyjną nagrodę. Bądźcie czujni – pierwsza zagadka pojawi się już 12 grudnia!!!!
Szczegóły na: http://www.geostudent.pl/
Znajdź nas na Facebooku: http://www.facebook.com/events/#!/events/279281632117506/


Polskie Forum Astronautyczne

Dni Teledetekcji 2011 na PW
« dnia: Grudzień 12, 2011, 23:38 »