Polskie Forum Astronautyczne
Astronautyka => Zewnętrzny Układ Słoneczny => Wątek zaczęty przez: station w Lutego 03, 2021, 08:07
-
Grzebiąc w sieci znalazłem b.fajny artykuł o zleconych dawno dawno temu studiach nad lotem załogowym w rejon Jowisza. Oczywiście nawet dziś to pełne sci-fi, ale na fali eksploracji Księżyca, dyskutowano wtedy nie tylko o (kolejnym) Marsie, ale nawet o Jowiszu.
https://undocking.wordpress.com/2015/10/17/zalogowy-przelot-wokol-jowisza-studium-techniczne-1969r/