Polskie Forum Astronautyczne

Astronautyka => Zewnętrzny Układ Słoneczny => Wątek zaczęty przez: station w Kwietnia 19, 2022, 19:42

Tytuł: Arcanum (ESA) - orbiter Neptuna i lądownik Trytona
Wiadomość wysłana przez: station w Kwietnia 19, 2022, 19:42
Marek Florydziak wrzucił to info w Neptune Odyssey, także pozowliłem sobie to przekleić tutaj, w nowym wątku, gdyż misja zapowiada się (póki co zapowiada) bardzo interesująco.

https://www.conexresearch.com/arcanum/

Gdyby wypaliło zarówno to jak i JPL'owe Odyssey - mielibyśmy WRESZCIE mały desant w kierunku lodowego giganta.