Polskie Forum Astronautyczne
Astronautyka => Zewnętrzny Układ Słoneczny => Wątek zaczęty przez: station w Kwietnia 19, 2022, 19:42
-
Marek Florydziak wrzucił to info w Neptune Odyssey, także pozowliłem sobie to przekleić tutaj, w nowym wątku, gdyż misja zapowiada się (póki co zapowiada) bardzo interesująco.
https://www.conexresearch.com/arcanum/
Gdyby wypaliło zarówno to jak i JPL'owe Odyssey - mielibyśmy WRESZCIE mały desant w kierunku lodowego giganta.