Polskie Forum Astronautyczne

Człowiek i Astronautyka => Projekty i Inicjatywy => Studenckie Koło Astronautyczne => Wątek zaczęty przez: Imperator Jarek w Kwietnia 27, 2012, 23:34

Tytuł: Szkolenia SKA
Wiadomość wysłana przez: Imperator Jarek w Kwietnia 27, 2012, 23:34
Niedawno mieliśmy za sobą kolejne, już V szkolenie wyjazdowe, którego głównym celem jest przygotowanie nowych osób do działania w projektach.

Tutaj krótka relacja naszego wiceprezesa. (http://www.kosmonauta.net/index.php/Konferencje/Zloty/2012-04-25-ska.html)
Tutaj galeria szalonych zdjęć. (http://www.facebook.com/media/set/?set=a.366437100060526.77533.168034799900758&type=3)
 A tutaj (mojego autorstwa) skrypcik ze szkolenia (polecam, jest, nieskromnie mówiąc, niezły :) Plik PDF.  (http://www.kosmonauta.net/dokumentacja/Skrypt_V_Szkolenie_wyjazdowe_SKA.pdf)
Tytuł: Odp: Szkolenia SKA
Wiadomość wysłana przez: kanarkusmaximus w Kwietnia 28, 2012, 00:15
Brawa za takie inicjatywy! Uczmy się od SKA'owców jak takie szkolenia organizować! :)
Tytuł: Odp: Szkolenia SKA
Wiadomość wysłana przez: Matias w Kwietnia 29, 2012, 17:57
Świetny skrypt Jarku, brawa!
Tytuł: Odp: Szkolenia SKA
Wiadomość wysłana przez: Imperator Jarek w Kwietnia 29, 2012, 18:26
Grazie, to już n-ta wersja, i robiliśmy ją w kilka osób.