Polskie Forum Astronautyczne
Człowiek i Astronautyka => Projekty i Inicjatywy => Studenckie Koło Astronautyczne => Wątek zaczęty przez: Imperator Jarek w Kwietnia 27, 2012, 23:34
-
Niedawno mieliśmy za sobą kolejne, już V szkolenie wyjazdowe, którego głównym celem jest przygotowanie nowych osób do działania w projektach.
Tutaj krótka relacja naszego wiceprezesa. (http://www.kosmonauta.net/index.php/Konferencje/Zloty/2012-04-25-ska.html)
Tutaj galeria szalonych zdjęć. (http://www.facebook.com/media/set/?set=a.366437100060526.77533.168034799900758&type=3)
A tutaj (mojego autorstwa) skrypcik ze szkolenia (polecam, jest, nieskromnie mówiąc, niezły :) Plik PDF. (http://www.kosmonauta.net/dokumentacja/Skrypt_V_Szkolenie_wyjazdowe_SKA.pdf)
-
Brawa za takie inicjatywy! Uczmy się od SKA'owców jak takie szkolenia organizować! :)
-
Świetny skrypt Jarku, brawa!
-
Grazie, to już n-ta wersja, i robiliśmy ją w kilka osób.