Dzięki Esastro!
Nie śledzę polskich serwisów informacyjnych, ale przynajmniej na nasze Forum dotarła najpierw informacja z zagranicy. Gdyby rzeczywiście nasze media to przegapiły, świadczyłoby to o ich zainteresowaniu tematem. Ale zakładam, że tak nie jest...