Strona główna
Pomoc
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Polskie Forum Astronautyczne
»
Plany i rozwój
»
Technologie
»
SpaceX Dragon V2
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
[
2
]
3
4
5
Do dołu
Autor
Wątek: SpaceX Dragon V2 (Przeczytany 23323 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
OrestesGaolin
Pełny
Wiadomości: 135
Dominik Roszkowski
Odp: SpaceX Dragon V2
«
Odpowiedź #15 dnia:
Maja 30, 2014, 00:09 »
Zostały niecałe cztery godziny. Ktoś z was czeka?
http://new.livestream.com/spacex/DragonV2
Zapisane
PW-Sat2
Facebook PW-Sat2
velo
Gość
Odp: SpaceX Dragon V2
«
Odpowiedź #16 dnia:
Maja 30, 2014, 04:04 »
Specjalnie wstałem
Czekam przy strimie
Zapisane
velo
Gość
Odp: SpaceX Dragon V2
«
Odpowiedź #17 dnia:
Maja 30, 2014, 04:11 »
Spacex jak zwykle ma lekkie opóźnienie... przy strimie już ponad 30K osób
Zapisane
kanarkusmaximus
Administrator
Wiadomości: 24218
Ja z tym nie mam nic wspólnego!
Odp: SpaceX Dragon V2
«
Odpowiedź #18 dnia:
Maja 30, 2014, 04:16 »
O! Velo jest wybudzony!
Jest jeszcze stream na yt:
Zapisane
Śmieci na orbicie
Słońce bez plam - cykle 24/25
Najsilniejsze rozbłyski 24. cyklu słonecznego
Polskie Forum Astronautyczne
Odp: SpaceX Dragon V2
«
Odpowiedź #18 dnia:
Maja 30, 2014, 04:16 »
kanarkusmaximus
Administrator
Wiadomości: 24218
Ja z tym nie mam nic wspólnego!
Odp: SpaceX Dragon V2
«
Odpowiedź #19 dnia:
Maja 30, 2014, 04:17 »
Uwaga! Wydzieliłem posty do nowego wątku
(właśnie tego!)
- proszę w nim komentować Dragona V2!
«
Ostatnia zmiana: Maja 30, 2014, 04:20 wysłana przez kanarkusmaximus
»
Zapisane
Śmieci na orbicie
Słońce bez plam - cykle 24/25
Najsilniejsze rozbłyski 24. cyklu słonecznego
velo
Gość
Odp: SpaceX Dragon V2
«
Odpowiedź #20 dnia:
Maja 30, 2014, 04:22 »
Zaczelo sie!
Zapisane
kanarkusmaximus
Administrator
Wiadomości: 24218
Ja z tym nie mam nic wspólnego!
Odp: SpaceX Dragon V2
«
Odpowiedź #21 dnia:
Maja 30, 2014, 04:24 »
Zaczęło się!
Zapisane
Śmieci na orbicie
Słońce bez plam - cykle 24/25
Najsilniejsze rozbłyski 24. cyklu słonecznego
kanarkusmaximus
Administrator
Wiadomości: 24218
Ja z tym nie mam nic wspólnego!
Odp: SpaceX Dragon V2
«
Odpowiedź #22 dnia:
Maja 30, 2014, 04:28 »
Meet the Dragon V2!
Zapisane
Śmieci na orbicie
Słońce bez plam - cykle 24/25
Najsilniejsze rozbłyski 24. cyklu słonecznego
anatolio
Weteran
Wiadomości: 77
LOXem i ropą! ;)
Odp: SpaceX Dragon V2
«
Odpowiedź #23 dnia:
Maja 30, 2014, 04:29 »
Bardzo ładny stateczek
Zapisane
kanarkusmaximus
Administrator
Wiadomości: 24218
Ja z tym nie mam nic wspólnego!
Odp: SpaceX Dragon V2
«
Odpowiedź #24 dnia:
Maja 30, 2014, 04:30 »
Animacja jak ma Dragon lądować
Zapisane
Śmieci na orbicie
Słońce bez plam - cykle 24/25
Najsilniejsze rozbłyski 24. cyklu słonecznego
kanarkusmaximus
Administrator
Wiadomości: 24218
Ja z tym nie mam nic wspólnego!
Odp: SpaceX Dragon V2
«
Odpowiedź #25 dnia:
Maja 30, 2014, 04:36 »
Wnętrze Dragona
Zapisane
Śmieci na orbicie
Słońce bez plam - cykle 24/25
Najsilniejsze rozbłyski 24. cyklu słonecznego
velo
Gość
Odp: SpaceX Dragon V2
«
Odpowiedź #26 dnia:
Maja 30, 2014, 04:37 »
Show. Statek z 21 wieku
Ale o dacie startu nic nie powiedział.
Zapisane
anatolio
Weteran
Wiadomości: 77
LOXem i ropą! ;)
Odp: SpaceX Dragon V2
«
Odpowiedź #27 dnia:
Maja 30, 2014, 04:40 »
W lotnictwie mówią że jak coś dobrze wygląda to musi dobrze latać. Powinien więc latać jak marzenie
Zapisane
Air Q
Weteran
Wiadomości: 1895
Odp: SpaceX Dragon V2
«
Odpowiedź #28 dnia:
Maja 30, 2014, 04:50 »
Eee jak to jest. Z przodu widać 2x okna + 1x we włazie, natomiast w środku widzimy 4x okna + właz. Ale to chyba efekt szerokiego kąta kamery
Zapisane
"One could write a history of science in reverse by assembling the solemn pronouncements of highest authority about what could not be done and could never happen."
http://qt.exploratorium.edu/mars/opportunity
Sprawdź SOL:
http://www.greuti.ch/oppy/html/filenames_ltst.htm
Air Q
Weteran
Wiadomości: 1895
Odp: SpaceX Dragon V2
«
Odpowiedź #29 dnia:
Maja 30, 2014, 05:07 »
Zapis prezentacji
(chyba coś jest nie tak z dźwiękiem)
Edit :
Zapis jest też tutaj:
http://new.livestream.com/spacex/DragonV2/videos/52348399
«
Ostatnia zmiana: Maja 30, 2014, 05:10 wysłana przez Air Q
»
Zapisane
"One could write a history of science in reverse by assembling the solemn pronouncements of highest authority about what could not be done and could never happen."
http://qt.exploratorium.edu/mars/opportunity
Sprawdź SOL:
http://www.greuti.ch/oppy/html/filenames_ltst.htm
Polskie Forum Astronautyczne
Odp: SpaceX Dragon V2
«
Odpowiedź #29 dnia:
Maja 30, 2014, 05:07 »
Drukuj
Strony:
1
[
2
]
3
4
5
Do góry
« poprzedni
następny »
Polskie Forum Astronautyczne
»
Plany i rozwój
»
Technologie
»
SpaceX Dragon V2