Japończycy, jak wynika z tekstu. znajdą się kiedyś na Księżycu, ale pod warunkiem , że będą częścią księżycowego projektu. Skoro coraz więcej agencji kosmicznych mówi o powrocie ludzi na Księżyc to coś może z tego wyjdzie ?
Przecież to całkiem blisko, ale dla zespołów biorących udział w konkursie okaże się pewnie tylko projektem technologicznym nieksiężycowego zasięgu.
A przy okazji , odnosząc się do stacji Cis Lunar to byłoby , wg mnie, zatrzymaniem się w połowie drogi, gdyby nie sfinalizowano tego projektu lądowaniem ludzi na Księżycu.
Skoro są chętni do zapłacenia za oblot Księżyca, to należy się spodziewać dalszego ciągu.