W NASASpaceflight wyczytałem, że po wstępnych badaniach lekarskich po wylądowaniu, członkowie załogi Sojuza MS-19 rozjadą się.
Szkaplerow i Dubrow polecą z powrotem do Gwiezdnego Miasteczka niedaleko Moskwy.
Natomiast Vande Hei wejdzie na pokład samolotu NASA i wyruszy w podróż powrotną do Houston w Teksasie wraz z innymi pracownikami NASA.
W przeciwieństwie do podobnych podróży w przeszłości, samolot NASA ma unikać rosyjskiej przestrzeni powietrznej.
Ciekawe jak będzie wyglądało podjęcie kosmonautów.
Czyli każdy zajmuje się swoimi.
NewMan