Kilka dni temu ukazała się na YT reklamówka SNC poświęcona Dream Chaserowi:
Wynika z niej, że SNC pracuje nie tylko nad wersją cargo, którą robi w ramach CRS-2, ale nadal planuje wersję załogową! A byłem przekonany, że wbrew temu co mówili, po wyeliminowaniu z CCP na dobre zrezygnowali z wersji załogowej!