A mnie sie zdaje ze NASA odrzuci zarówno Dream Chasera i Boeinga zostawiając sobie Dragona z prostego powodu : Falcon 9 jest jakieś trzy razy tańszy od Atlasa V i ma perspektywy na dalszą redukcje kosztów a do obsługi ISS w zupełności wystarczy jedna kapsuła prywatna.