0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Fotografie na blogu jak zwykle interesujące, dzięki
Chciałem się tylko pochwalić, że odwiedziłem Endeavour:http://florydziak.blogspot.com/2013/09/kalifornijskie-zasoby-kosmiczno-lotnicze.htmlWystawa jest bardzo kiepska i to popłuczyny w porównaniu z Atlantisem.