Witajcie,
nie ma pojęcia czy był taki watek poruszany na forum ale mam pytanie czy ktoś z forumowiczów zamawiał naszywki z USA?
Może ktoś kolekcjonuje?
Mam pytanie związane z tym, ile kosztuje przesyłka i jak długo by ona leciała?
Zakładając,że taka naszywka kosztowałaby 3-4 dolary.
Miał ktoś z takim czymś styczność?
Jeśli wątek napisałem w złym miejscu, prosiłbym o umieszczenie go w odpowiednim miejscu.
serdeczności