Czy dobrze kumam: te dostępne ( np. po 7 dolców) emblematy i plakietki sa produkowane w celach kolekcjonersko/komercyjnych, tak jak okolicznościowe monety, medale, koperty itp,itd. Jakie jest ich pochodzenie?...
chyba nie "chińszczyzna". A są dostępne z misji chińskich ?