Oglądałem Wiadomości. Mówili o nowej edycji monet NBP z okazji EURO 2012 a o ESA ani słówka nie wspomnieli

W Faktach TVN przynajmniej pokazali w końcówce jak wahadłowiec Enterprises przypłynął do Nowego Jorku by zająć tam miejsce w muzeum na Manhattanie. Przynajmniej tyle było o spejsie.
Czyli większość obywateli Polski dalej nic o kłopotach wejścia Polski do ESA nie wie. Nie wiedzą jak przepaść mogą okazje na nowe miejsca pracy, tak potrzebne w naszej Rzeczypospolitej

Może jednak warto komuś z telewizji szepnąć słówko na ten temat, przecież to ważna sprawa!