0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Na południowej półkoli Tytana zbliża się zima. W związku z tym spadek temperatury spowodował powstanie wirującego zbiorowiska mgieł wokół bieguna. Widać go w różne perspektywie od kilku miesięcy. Ale szczególnie dobrze zdjęcia uzyskano znad samego bieguna 27 czerwca.http://saturn.jpl.nasa.gov/news/newsreleases/newsrelease20120710/http://photojournal.jpl.nasa.gov/catalog/PIA14919
Piękne. Tutaj z odleglejszej perspektywy.