0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ciekawe czy byłoby widać coś zc Dominikany?
Rakieta już stoi na wyrzutni.
Właśnie - po teście silników zjechała z wyrzutni, czy na niej pozostała?