0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ciekawe czy to zbaczanie od barki było celowe? Czy rakieta zachowuje się w ten sposób gdy uzna, że nie wyląduje bezpiecznie i może uszkodzić barkę?
Próbowali członem centralnym wylądować na lądzie?Efekt był podobny?
Coś nie ma szczęścia SpaceX ze środkowymi członami FH. Na trzy loty jeszcze się nie udało cało dowieźć żadnego.