Powiedzmy tak: w poście wyżej jest gdzieś trochę racji, ale taki news kwalifikowałby się do działu astrobiologia. Egzoplanety to egzoplanety.
News działa na wyobraźnię, jest pewnym sygnałem pewnego przełomu, ale nie budujmy nadmiernych oczekiwań

Na zdjęcia oświetlonych miast po nocnej stronie egzoplanet jeszcze poczekamy
