0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jest papier na EPE o jowiszakach odkrytych przez chłopców z PSU TORUŃ
I tak, zupełnym cichaczem, zbliżamy się do 700 planet pozasłonecznych...
Ciekawe, czy ewentualne zderzenie dwóch protoplanet można by zarejestrować w tym układzie...
Nowy WASP-36 b typowy jowiszak o nieco większej gęstości i promieniu