0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przy okazji Aleksander Gerst z ESA używa już 20 flagowego emblematu ESA od samego początku podczas treningu.Wszystkie fotki są tutaj.
"MSS, please can you stop taking shots at ESA for something that has been openly explained here and is under reasonable control?There are no agandas, or intentional 'slurs'. ESA is doing its best to make sure that patches used by its astronauts are the most current and represent all Member States.We trust that Alex, Samantha, Andreas and Tim will all wear the current patch — as will Luca on his return. "