Autor Wątek: Wahadłowce i miniwahadłowce kiedyś i obecnie  (Przeczytany 37686 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Borys

  • Gość
Odp: Wahadłowce i miniwahadłowce - obecne i wcześniej porzucone projekty
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 02, 2013, 11:38 »
Czyżby na przyszły rok planowano takie testy ?

Ktoś przespał kilka lat ::) Tak, to IXV, w tym roku wodowanie testowe, w przyszłym lot suborbitalny.

Offline Matias

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 8033
Odp: Wahadłowce i miniwahadłowce - obecne i wcześniej porzucone projekty
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 02, 2013, 11:54 »
Były już testy pod spadochronami, więc jakby nie patrzeć to już nie rendery :P

Na zeszłorocznej Radzie Ministerialnej zatwierdzono także rozwój sukcesora IXV - Programme for Reusable In-orbit Demonstrator in Europe (Pride) (mały, bezzałogowy promik wielokrotnego użytku).

Offline Romek63

  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1072
  • 68-my ROK EKSPLORACJI KOSMOSU
Odp: Wahadłowce i miniwahadłowce - obecne i wcześniej porzucone projekty
« Odpowiedź #32 dnia: Września 23, 2013, 18:00 »
Chyba kolejna firma ma jakiś pomysł na tanie wynoszenie niewielkich satelitów na orbitę:

US Military Wants New Experimental Space Plane

http://www.space.com/22836-military-experimental-space-plane-darpa.html



http://www.geekweek.pl/aktualnosci/17391/darpa-pracuje-na-swoim-pojazdem-kosmicznym

Offline russex

  • Krystian Rusiniak
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1859
  • five, four, three, two, one - and Lift Off !!!
    • Młody Narodowiec
Odp: Wahadłowce i miniwahadłowce - obecne i wcześniej porzucone projekty
« Odpowiedź #33 dnia: Września 23, 2013, 18:07 »
Ciekawy projekt tylko czy byłby możliwy i opłacalny :)
Mój osobisty blog Młody Narodowiec

"Śmiało dążyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek"

Polskie Forum Astronautyczne

Odp: Wahadłowce i miniwahadłowce - obecne i wcześniej porzucone projekty
« Odpowiedź #33 dnia: Września 23, 2013, 18:07 »

Offline russex

  • Krystian Rusiniak
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1859
  • five, four, three, two, one - and Lift Off !!!
    • Młody Narodowiec
Mój osobisty blog Młody Narodowiec

"Śmiało dążyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek"

Offline ekoplaneta

  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 8799
Odp: Wahadłowce i miniwahadłowce - obecne i wcześniej porzucone projekty
« Odpowiedź #35 dnia: Września 23, 2013, 19:04 »
Tu jeszcze wrzucam europejski projekt :D

http://www.kosmonauta.net/pl/przyszlosc/menu-artykuly-przyszlosc/esa/5846-2013-09-23-pride.html

Ciekawa sprawa i rozwojowa dla nas Europejczyków. Oby projekt nie podzielił losu Hermesa a który miał w sobie przewozić załogę!
Mam nadzieję, że sprawa z kapsułą powrotną też będzie kontynuowana. Tym bardziej, ze jej (albo podobnej kapsuły) test odbył się jeszcze w 1998 roku. Kopa lat  ::)

Offline jsc

  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1905
  • LOXem i ropą! ;)
Odp: Wahadłowce i miniwahadłowce - obecne i wcześniej porzucone projekty
« Odpowiedź #36 dnia: Września 23, 2013, 20:41 »
Jedno pytanko:
Dlaczego jest tylko kilka projektów autonomicznych samolotów, gdy dominują pomysły, które polegają wsadzanie rakiety w d..ę czy mocowanie do innych samolotów?

Offline Romek63

  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1072
  • 68-my ROK EKSPLORACJI KOSMOSU
Odp: Wahadłowce i miniwahadłowce - obecne i wcześniej porzucone projekty
« Odpowiedź #37 dnia: Września 23, 2013, 23:52 »
Jedno pytanko:
Dlaczego jest tylko kilka projektów autonomicznych samolotów, gdy dominują pomysły, które polegają wsadzanie rakiety w d..ę czy mocowanie do innych samolotów?
To akurat chyba dość łatwo wyjaśnić. Jeśli wahadłowiec ( samolot kosmiczny ) ma być całkowicie autonomiczny to musi mieć wielkie zbiorniki paliwa i duże, mocne silniki jeśli ma osiągnąć orbitę Ziemi. Tak więc stosunek ciągu silników do ich masy musi być bardzo dobry, a duże zbiorniki bardzo lekkie by to umożliwić. Zatem wykonanie tych elementów nie jest łatwe konstrukcyjnie by nie powiedzieć bardzo trudne. Jeśli natomiast wahadłowiec znajduje się jako trzeci człon na czubku rakiety, to te duże i zbędne już zbiorniki i silniki po drodze odrzuca, więc wystarczy wynieść znacznie lżejszy i mniejszy kadłub z małymi silnikami i małymi zbiornikami by osiągnąć tę samą ładowność czyli masę wynoszonego ładunku użytecznego, a skonstruować coś takiego jest o wiele łatwiej i taniej niż całkowicie autonomiczny statek. Dlatego też np. projekt Venture Star zarzucono, a projekt Skylon rozwijany jest bardzo wolno. Przy wynoszeniu orbitera samolotem nosicielem zależności są właściwie takie same.

Borys

  • Gość
Odp: Wahadłowce i miniwahadłowce - obecne i wcześniej porzucone projekty
« Odpowiedź #38 dnia: Września 24, 2013, 11:27 »
Jedno pytanko:
Dlaczego jest tylko kilka projektów autonomicznych samolotów, gdy dominują pomysły, które polegają wsadzanie rakiety w d..ę czy mocowanie do innych samolotów?

Jeżeli przez "autonomię" rozumiesz samodzielne dotarcie samolotu na orbitę, to odpowiedź jest prosta - jest to dzisiaj technicznie niemożliwe (konstrukcja płatowca jest za ciężka, by dało się ją w jednym kawałku umieścić na orbicie), dlatego nie ma wielu takich projektów. Te, które są, bazują na spekulatywnych, nieistniejących technologiach.

Offline ekoplaneta

  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 8799
Odp: Wahadłowce i miniwahadłowce - obecne i wcześniej porzucone projekty
« Odpowiedź #39 dnia: Września 24, 2013, 22:45 »
Jedno pytanko:
Dlaczego jest tylko kilka projektów autonomicznych samolotów, gdy dominują pomysły, które polegają wsadzanie rakiety w d..ę czy mocowanie do innych samolotów?

Jeżeli przez "autonomię" rozumiesz samodzielne dotarcie samolotu na orbitę, to odpowiedź jest prosta - jest to dzisiaj technicznie niemożliwe (konstrukcja płatowca jest za ciężka, by dało się ją w jednym kawałku umieścić na orbicie), dlatego nie ma wielu takich projektów. Te, które są, bazują na spekulatywnych, nieistniejących technologiach.

Borys pamiętasz o X 33?
http://www.forum.kosmonauta.net/index.php?topic=1519.0
Silniki Aerospike przetestowano jeszcze w latach 90tych XX wieku. Podobno nawet pokonano problem z kompozytowymi zbiornikami. Więc chyba nie są to niesprawdzone technologie ;-) Niestety X 33 nigdy nie wyleciał poza atmosferę  :(
Jestem ciekaw jakie to pomysły autonomicznych samolotów Kolega jsc ma na myśli? Skylon? Czy coś jeszcze?
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2013, 22:48 wysłana przez ekoplaneta »

Borys

  • Gość
Odp: Wahadłowce i miniwahadłowce - obecne i wcześniej porzucone projekty
« Odpowiedź #40 dnia: Września 24, 2013, 23:03 »
Jeżeli przez "autonomię" rozumiesz samodzielne dotarcie samolotu na orbitę, to odpowiedź jest prosta - jest to dzisiaj technicznie niemożliwe (konstrukcja płatowca jest za ciężka, by dało się ją w jednym kawałku umieścić na orbicie), dlatego nie ma wielu takich projektów. Te, które są, bazują na spekulatywnych, nieistniejących technologiach.

Borys pamiętasz o X 33?

X-33, czy właściwie jego następca - VentureStar, nie byłby samolotem. Start pojazdu miał odbywać się pionowo z wyrzutni, a nie z pasu startowego. Jedynie powrót odbywałby się lotem szybowcowym, podobnie jak w przypadku Space Shuttle. Wciąż technologicznie przerastało to praktyczne możliwości i projekt nie został zrealizowany.

Offline jaro738

  • Pełny
  • ***
  • Wiadomości: 133
  • You're GO for TLI
Odp: Wahadłowce i miniwahadłowce - obecne i wcześniej porzucone projekty
« Odpowiedź #41 dnia: Września 24, 2013, 23:43 »
chyba jednak byłby samolotem.

"Samolot – statek powietrzny cięższy od powietrza (aerodyna), utrzymujący się w powietrzu dzięki wytwarzanej sile nośnej za pomocą nieruchomych, w danych warunkach względem statku, skrzydeł."

Borys

  • Gość
Odp: Wahadłowce i miniwahadłowce - obecne i wcześniej porzucone projekty
« Odpowiedź #42 dnia: Września 25, 2013, 00:18 »
chyba jednak byłby samolotem.

"Samolot – statek powietrzny cięższy od powietrza (aerodyna), utrzymujący się w powietrzu dzięki wytwarzanej sile nośnej za pomocą nieruchomych, w danych warunkach względem statku, skrzydeł."

..."Ciąg potrzebny do utrzymania prędkości w locie poziomym wytwarzany jest przez jeden lub więcej silników."

Offline russex

  • Krystian Rusiniak
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1859
  • five, four, three, two, one - and Lift Off !!!
    • Młody Narodowiec
Odp: Wahadłowce i miniwahadłowce - obecne i wcześniej porzucone projekty
« Odpowiedź #43 dnia: Września 25, 2013, 06:03 »
Wahadłowce były ogromnymi SZYBOWCAMI to samo by się tyczyło VentureStar :)
Mój osobisty blog Młody Narodowiec

"Śmiało dążyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek"

Offline Romek63

  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1072
  • 68-my ROK EKSPLORACJI KOSMOSU
Odp: Wahadłowce i miniwahadłowce - obecne i wcześniej porzucone projekty
« Odpowiedź #44 dnia: Września 28, 2013, 21:32 »
Jeżeli przez "autonomię" rozumiesz samodzielne dotarcie samolotu na orbitę, to odpowiedź jest prosta - jest to dzisiaj technicznie niemożliwe (konstrukcja płatowca jest za ciężka, by dało się ją w jednym kawałku umieścić na orbicie), dlatego nie ma wielu takich projektów. Te, które są, bazują na spekulatywnych, nieistniejących technologiach.
Jednak skonstruowanie suborbitalnego statku tego typu jest już możliwe. Chociaż projektowana pojemność 48 do 96 pasażerów to bardzo ambitne założenie. Właśnie mamy kolejny pomysł na coś takiego:

SHIPinSPACE oferować będzie załogowe loty suborbitalne
http://www.kosmonauta.net/pl/przyszlosc/menu-artykuly-przyszlosc/sektor-prywatny/5861-2013-09-28-shipinspace-oferowac-bedzie-zalogowe-loty-suborbitalnej.html







Współpraca S3 ze Spaceport Colorado
http://www.kosmonauta.net/pl/menu-rynek/menu-artykuly-rynek/menu-firmy/5915-wspolpraca-s-3-ze-spaceport-colorado.html


Polskie Forum Astronautyczne

Odp: Wahadłowce i miniwahadłowce - obecne i wcześniej porzucone projekty
« Odpowiedź #44 dnia: Września 28, 2013, 21:32 »