Hmm, Borys, orientujesz się dlaczego Rosjanie napisali, że obawiają się o skażenie "naftą (kerosene)"? W ich nazewnictwie UDMH to też nafta? A swoją drogą nic nie napisali o skażeniu N2O4, co mnie trochę dziwi, bo jak była ta wielka katastrofa rakiety wojskowej, kiedy odpalił drugi stopień na ziemi, to przecież o skażeniu mówiono niemal od razu - no i część ludzi obrażenia od oparów.