0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Jestem właśnie w Bergen, w Norwegii. Kp=5, na 100% mam nad głową zorzę polarną. Mam też czyściutkie niebo. Ale... jest za jasno! W "nocy" jedynie widać Wegę...
Z tego co mi wiadomo, to raczej 12:20 CEST +/- 7h .
Cytat: kanarkusmaximus w Czerwca 12, 2012, 02:31Jestem właśnie w Bergen, w Norwegii. Kp=5, na 100% mam nad głową zorzę polarną. Mam też czyściutkie niebo. Ale... jest za jasno! W "nocy" jedynie widać Wegę...Ty to masz wyczucie czasu Kanarek P.S.: Ja się domagam najpierw realizacji wypadu do Islandii!!!
Cytat: petite w Czerwca 18, 2012, 16:33Cytat: kanarkusmaximus w Czerwca 12, 2012, 02:31Jestem właśnie w Bergen, w Norwegii. Kp=5, na 100% mam nad głową zorzę polarną. Mam też czyściutkie niebo. Ale... jest za jasno! W "nocy" jedynie widać Wegę...Ty to masz wyczucie czasu Kanarek P.S.: Ja się domagam najpierw realizacji wypadu do Islandii!!! Ja to lecę na Islandię w połowie grudnia na parę dni od tak z nadzieją, że wtedy zobaczę zorzę