Być może rzeczywiście czeka nas trochę chwil z gołym Słońcem. Plamy jakie znajdują się po drugiej stronie raczej nie wzejdą do jutra, a ostatnia grupa jaką widzimy, 1450 - właśnie znajduje się na zachodniej krawędzi i za kilkanaście godzin zajdzie. Jest co prawda jeszcze zaznaczony obszar 1452 na wschód od 1450, ale z każdym dniem coraz słabiej widoczny. Ciekawie się robi...
O 03:22 CEST na pożegnanie grupa 1450 dała jeszcze rozblysk C2.3.
edit: 14:41 CEST - C3.9 z 1451...