Strona główna
Pomoc
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Polskie Forum Astronautyczne
»
Astronautyka
»
Mars
»
Fobos-Grunt
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
...
12
13
14
15
[
16
]
17
18
19
20
...
58
Do dołu
Autor
Wątek: Fobos-Grunt (Przeczytany 281072 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
skrzyp
Weteran
Wiadomości: 846
Odp: Fobos-Grunt
«
Odpowiedź #225 dnia:
Listopada 08, 2011, 21:16 »
Ciuchcia odjeżdża.
Zastanawia mnie jedno. Podczas calej tej dzisiejszej transmisji po lewej stronie jest czornaja kropka. Czy to animacje, czy live. Oni to rzucaja na ekran w kinie?
Zapisane
hanysiak
Junior
Wiadomości: 70
Już są! Samochody na wodę z Zatoki mexykańskiej!
Odp: Fobos-Grunt
«
Odpowiedź #226 dnia:
Listopada 08, 2011, 21:17 »
No to lecim! Co jak co, ale satrty się Rosjanom udają!
Zapisane
Sokole Oko
Weteran
Wiadomości: 2952
...and lift off!
Odp: Fobos-Grunt
«
Odpowiedź #227 dnia:
Listopada 08, 2011, 21:18 »
Zapłon i wznoszenie!
Zapisane
POLSKI ASTROBLOGER
|
Twarzoksiąg
|
ĆWIERKACZ
Radek68
Moderator Globalny
Wiadomości: 2729
"Jutro to dziś, tyle że jutro" Sławomir Mrożek
Odp: Fobos-Grunt
«
Odpowiedź #228 dnia:
Listopada 08, 2011, 21:18 »
No i POSZŁA
Zapisane
The
Dark
Side
of
the
Moon
Polskie Forum Astronautyczne
Odp: Fobos-Grunt
«
Odpowiedź #228 dnia:
Listopada 08, 2011, 21:18 »
Matias
Moderator Globalny
Wiadomości: 8033
Odp: Fobos-Grunt
«
Odpowiedź #229 dnia:
Listopada 08, 2011, 21:18 »
I w górę!
Zapisane
Kosmonauta.net - polski serwis o tematyce astronautycznej
Prometeusz
Weteran
Wiadomości: 953
Odp: Fobos-Grunt
«
Odpowiedź #230 dnia:
Listopada 08, 2011, 21:19 »
Leci!!
Zapisane
Skrzydlata Husaria - Elite Dangerous
/
Orbiter - Symulator lotów kosmicznych
Radek68
Moderator Globalny
Wiadomości: 2729
"Jutro to dziś, tyle że jutro" Sławomir Mrożek
Odp: Fobos-Grunt
«
Odpowiedź #231 dnia:
Listopada 08, 2011, 21:20 »
W 60 sekundzie były największe opory aerodynamiczne. Wszystko w normie.
Zapisane
The
Dark
Side
of
the
Moon
Matias
Moderator Globalny
Wiadomości: 8033
Odp: Fobos-Grunt
«
Odpowiedź #232 dnia:
Listopada 08, 2011, 21:21 »
Włączył się jakiś alarm chyba (na stanowisku).
Zapisane
Kosmonauta.net - polski serwis o tematyce astronautycznej
Radek68
Moderator Globalny
Wiadomości: 2729
"Jutro to dziś, tyle że jutro" Sławomir Mrożek
Odp: Fobos-Grunt
«
Odpowiedź #233 dnia:
Listopada 08, 2011, 21:21 »
No i mamy pracujący drugi stopień.
Zapisane
The
Dark
Side
of
the
Moon
Matias
Moderator Globalny
Wiadomości: 8033
Odp: Fobos-Grunt
«
Odpowiedź #234 dnia:
Listopada 08, 2011, 21:22 »
Stabilizacja w normie.
Zapisane
Kosmonauta.net - polski serwis o tematyce astronautycznej
Mikkael
Weteran
Wiadomości: 2483
"Per aspera ad astra"
Odp: Fobos-Grunt
«
Odpowiedź #235 dnia:
Listopada 08, 2011, 21:22 »
Jak dotąd wszystko idzie dobrze. Tylko tych animacji obrazujących fazę lotu brakuje.
Osłona już odrzucona?
Zapisane
GG 8698011
Radek68
Moderator Globalny
Wiadomości: 2729
"Jutro to dziś, tyle że jutro" Sławomir Mrożek
Odp: Fobos-Grunt
«
Odpowiedź #236 dnia:
Listopada 08, 2011, 21:23 »
Co to za hałas?! Jakiś pociąg jedzie czy co?
A 300 sekund i lot normalny.
Zapisane
The
Dark
Side
of
the
Moon
Matias
Moderator Globalny
Wiadomości: 8033
Odp: Fobos-Grunt
«
Odpowiedź #237 dnia:
Listopada 08, 2011, 21:23 »
Zbliżamy się do 300 sekund lotu.
Zapisane
Kosmonauta.net - polski serwis o tematyce astronautycznej
Szaniu
Weteran
Wiadomości: 1708
Szepty Ziemi.
Odp: Fobos-Grunt
«
Odpowiedź #238 dnia:
Listopada 08, 2011, 21:24 »
Życzmy robaczkom bezpiecznej podróży na Fobosa!
Zapisane
jmvh
Weteran
Wiadomości: 3168
Odp: Fobos-Grunt
«
Odpowiedź #239 dnia:
Listopada 08, 2011, 21:24 »
Stanowisko startowe:
Zapisane
Linki do streamów
Polskie Forum Astronautyczne
Odp: Fobos-Grunt
«
Odpowiedź #239 dnia:
Listopada 08, 2011, 21:24 »
Drukuj
Strony:
1
...
12
13
14
15
[
16
]
17
18
19
20
...
58
Do góry
« poprzedni
następny »
Polskie Forum Astronautyczne
»
Astronautyka
»
Mars
»
Fobos-Grunt