Widzę, że nie tylko ja już przy strimie :-)
Zastanawiałem się czym może Elon zaskoczyć i wydaje mi się... że mogą to być fuel depoty do eksploracji Deep Space / Księżyca. Transfer paliwa i utrzymanie go na dłuższy czas na orbicie jest jedną z technologii bardzo istotnej dla ITS stąd też ten wniosek.
Zrobić demonstrator, 10x mniejszy ... i oferować transfer paliwa dla zainteresowanych.